Męskie
krawiectwo miarowe

moda męska

specjalność Ireneus Atelier

Szukasz idealnego garnituru, sportowej marynarki, a może koszuli?

Krawiectwo męskie jest specjalnością Ireneus atelier. Szyjemy na miarę wszystkie rodzaje garniturów od biznesowych po ślubne, koszule, spodnie, kamizelki oraz wszelkie, nawet najbardziej nietypowe projekty z zakresu ubioru męskiego.

Planujesz wizytę u krawca? Tak wygląda proces powstawania Twojego ubrania:

1. Umów się na spotkanie z krawcem

Zadzwoń do nas 664017103 lub przyjdź podczas pracowni otwartej (wtorek – środa w godzinach 12-18).
Umawiając się na spotkanie telefonicznie będziesz miał pewność, że zarezerwujemy nasz czas tylko dla Ciebie.

2. Pierwsza wizyta u krawca

Jest to jeden z najważniejszych etapów powstawania przyszłego ubrania.
Zaczynamy od zebrania informacji dotyczących okazji, podczas których dane ubranie będzie noszone, stopnia formalności, krojów w jakich czujesz się najlepiej i od określenia indywidualnego stylu i preferencji. Po krótkiej rozmowie tworzymy ogólny projekt przyszłego ubrania i zbieramy wszystkie niezbędne miary. Następnie, na podstawie projektu wspólnie dobieramy materiały i dodatki. Wybierając tkaniny możesz kierować się naszymi egzemplarzami pokazowymi lub bogatymi próbnikami. Istnieje również możliwość szycia z materiału powierzonego. Pod koniec tego spotkania umawiamy się na 2-3 przymiarek.

3. Przymiarki

Podczas kolejnych wizyt przymierzamy ubranie, zaczynając od etapu, na którym ubranie jest dosłownie “w kawałkach”, a kończąc na finalnych ustaleniach, takich jak długość rękawów, czy umiejscowienie guzików. Na każdym spotkaniu modyfikujemy ubranie, aby ostatecznie osiągnąć idealne proporcje. W trakcie przymiarek projekt stworzony na pierwszym spotkaniu nabiera rzeczywistego kształtu, a szczegóły takie jak np. w przypadku marynarki: szerokość klap, umiejscowienie kieszeni czy długość modyfikujemy zgodnie z Twoim życzeniem.

4. Odbiór gotowego ubrania

Ostatnia wizyta u krawca, która może okazać się początkiem. Odbierając gotowe ubranie jest ono zawsze idealnie wyprasowane i gotowe do noszenia. Po założeniu szytego na miarę ubrania może się okazać, że Twoja przygoda z krawiectwem miarowym potrwa o wiele dłużej, ponieważ kto raz zasmakuje i dowie się co oznacza ubranie szyte na miarę od razu zobaczy różnicę w jakości i wygodzie. Dla wszystkich tych, którzy doświadczają krawiectwa miarowego częściej odbiór będzie kolejnym etapem w sprawianiu sobie idealnych ubrań. Masz już pomysł na następny idealny garnitur, marynarkę, a może koszulę?

Ostatnie realizacje:
Umów się teraz